Strike Ready


TÜM SORULARINIZIN CEVAPLARI BURDA: STRIKEREADY, GECELERİ UYKULARINIZI KAÇIRAN, ZORLAYICI SORUNLARI ÇÖZECEK
 Tehdit istihbaratlarını nasıl önceliklendirerek operasyonel hâle getirebilirim?
 Bilişim dünyasında karşılaşılan ve çalışma alanımı hedef alan en son saldırılar neler?
 Siber güvenlik ekibim tehdit unsurları tarafından kullanılan araçlar, yöntemler ve teknikler hakkında nasıl bilgi edinebilir?
 Elektronik posta kutusuna gelen istenmeyen mesajlar, kötü amaçlı yazılımlar ve kimlik-şifre avcılığına karşı korunmasında nasıl otomasyon sağlayabilirim?
 Kullanım vakaları için senaryo (playbook) yazmakla ya da yönetmekle hiç vakit kaybetmeden karşı önlemlerin oluşturulmasını ve uygulanmasını nasıl otomatikleştirebilirim?
 Hangi siber güvenlik ürünlerin, organizasyonumu, en son saldırılara yahut güvenlik ihlali göstergelerine (IOC)karşı koruyabileceklerini (veya koruyamayacaklarını) sürekli olarak nasıl doğrulayabilirim?

Şirketinizde kaç adet farklı siber güvenlik teknolojisi var? Peki bu teknolojileri yönetecek kaç kişi çalışıyor şirketinizde? Çalışanların çok sayıda ve farklı teknolojiyi yönetebilmesi için yeteri kadar eğitebiliyor musunuz? Peki bu yetkin çalışanları elinizde tutabiliyor musunuz? Farkındayız, çok zor sorular bunlar!
Her gün onlarca farklı tehdit istihbarat kaynağından, yüzlerce yeni tehdit bilgisi geliyor. Bu tehditlerden hangisi şirketinizin teknoloji altyapısında bulunabilecek zafiyetleri ilgilendiriyor? Ya sıfırıncı gün tehditleri?
Bu sorulara kolay cevap verebilmek için CARA ve StrikeReady ile tanışın.
StrikeReady onlarca farklı siber istihbarat kaynağından gelen tehdit bilgilerini şirketiniz BT altyapısının sahip olduğu zafiyetlerle eşleştirerek alınması gereken aksiyonları bir kullanıcı ara yüzden otomatik olarak almanızı sağlar.
StrikeReady, şirketinizdeki her bir siber güvenlik analistine, doğal dil işleme yeteneğine sahip ve siber güvenlik konusunda uzmanlaşmış bir dijital asistan olan CARA’yı sunar. Dilerseniz işi CARA sizin yerinize yapabilir, ya da takıldığınız bir yerde size yardımcı olur. CARA çalıştığı süre boyunca şirketinizin siber güvenlik altyapısını öğrenir ve ekibe yeni bir uzman başladığında o uzmanı eğitimine yardımcı olur. CARA ile kurumsal hafızanız sürekli şirketinizin içerisinde sizinle olur.

STRIKEREADY'DEN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?
 Yoğun uyarılarla artık siz uğraşmayın ve ortalama çözüm sürenizi %80'e kadar hızlandırın.
 Karşı önlemlerinizi otomatikleştirin ve bu sayede iş akışı tabanlı çözümlerin hem yönetimini hem de masraflarını daha fazla dert etmeyin.
 Katmanlı güvenlik uygulamalarında güvenlik ihlali göstergelerinin (IOC) tüm yaşam döngüsünü yalnızca dakikalar içerisinde önceliklendirin, operasyonel hale getirin ve kolayca yönetin.
 Bir yandan işinin ehli uzmanlardan gerçek zamanlı olarak anında yardım alırken, bir yandan da ekibinizi kurumsal bilgiyle donatın.

 Aktif saldırılar hakkında kendi yararınıza devamlı ve aralıksız bilgi akışına sahip olurken, onlara karşı güvenlik duruşunuzu sürekli olarak doğrulayın.
 Mevcut güvenlik yatırımınızın getirisini yükseltin ve bu sayede, zorlu mali denetimlere içiniz ferah olarak hazırlanın.
 Güvenlik ekibinizin her daim yaşamakta olduğu, insanı yorarak tüketen o büyük stresi, telaşı ve karmaşayı fazlasıyla azaltarak yüzlerini güldürün.

Maliyet etkin, verimli ve sürdürülebilir teknolojilerin danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.Rigosis Bilgi Sistemleri


Referanslarımız

Rigosis

Profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Elinizdeki kaynakları en verimli şekilde kullanmanız için çalışıyoruz.